Wydarzenia

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Już 30 marca o godz. 16:00 zapraszamy na webinar "Szkoła jutra - technologiczny park rozrywki", który poprowadzi Łukasz Gierek, nauczyciel, wykładowca akademicki

Wyjątkowa rozmowa o spotkaniu świata analogowego z technologią!

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia wyjątkowego spotkania Dariusza Piotrowskiego, Dyrektora Generalnego Dell Technologies z Iwoną Pietrzak-Płachtą, Nauczycielem Roku 2022.

Mobilne Laboratoria Przyszłości ponownie wyposażone w laptopy Dell Technologies!

W tym roku firma Dell Technologies ponownie przekazała sprzęt komputerowy, który będzie stanowił wyposażenie Mobilnych Laboratoriów Przyszłości.

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Webinar "Cybersecurity dla nauczycieli - jak zabezpieczyć komputer i siebie w sieci?"

Konferencja LEPSZA EDUKACJA we Wrześni

W dniach 17-18 lutego 2023 już po raz 14 odbędzie się konferencja popularno-naukowa we Wrześni., której Dell Technologies został partnerem.

EduDay Microsoft dla Edukacji w Białej Podlaskiej już 10 lutego

Zapraszamy już 10 lutego nauczycieli i dyrektorów do udziału w wydarzeniu stacjonarnym EduDay Microsoft dla Edukacji w Białej Podlaskiej!

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI – ODWOŁANE!!!

Webinar „Jak mapa Minecraft pozwala obrać kurs na atrakcyjną lekcję?” zaplanowany na 2 lutego o godz. 16:00 został odwołany!

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Dariusza Jóźwiaka, Product Specialist z Dell Technologies z Arturem Rudnickim z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu

EduDay Microsoft dla Edukacji w Koninie
odbyły się 28 listopada

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla nauczycieli i dyrektorów!

Case Study: Nowoczesna edukacja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cerekwicy dzięki firmie ProData

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cerekwicy jest obecnie jedną z najnowocześniejszych placówek oświatowych w Wielkopolsce. Piękna, nowoczesna architektonicznie dzięki wsparciu technologicznemu i doradczemu firmy ProData wyposażona została w sprzęt komputerowy i sieciowy Dell Technologies.

Konkurs DevOps Ninja!

Credit Agricole we współpracy z ekspertami Dell Technologies i VMware organizuje wyjątkowy konkurs dla początkujących programistów!

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI
odbyło się 27 października

Webinar "Funkcje i zalety Chromebooków w edukacji" Prowadzący: Wojciech Zaraś i Dominik Dybowski, eksperci ds. Rozwoju Edukacji CCT Poland

EduDay Microsoft dla Edukacji w Olsztynie już 27 października

Zapraszamy już 27 października nauczycieli i dyrektorów do udziału w wydarzeniu stacjonarnym EduDay Microsoft dla Edukacji w Olsztynie!

Warsztaty stacjonarne oGRAJmatmę!

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty, które odbędą się w najbliższy czwartek, 27 października w ramach Microsoft Edu Days w Olsztynie!

Gala Nauczyciel Roku 2022!

11 października na Zamku Królewskim w Warszawie po raz 20. odbyła się uroczysta gala, zorganizowana przez Głos Nauczycielski, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów Konkursu Nauczyciel Roku 2022.

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA IT
odbyły się w dniach 7-9 października

I Ogólnopolskie Mistrzostwa IT to edukacja, rywalizacja i dobra zabawa. Przygotowuje uczestników do wymagań rynku pracy, będą oni mieli szansę szkolić się razem z  partnerami oraz rozwiązywać zadania konkursowe z programowania, składania i budowy komputerów, mikrokontrolerów, cyberbezpieczeństwa, projektowania i druku 3D oraz podstaw robotyki.

Konferencja „Szkoła Przyszłości. Transformacja cyfrowa w edukacji”
odbyła się 27 września

Kolejna edycja naszej edukacyjnej konferencji już za nami!

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI
odbyło się 29.08 godz. 16:00

"Rozwiązania i wsparcie Dell dla Edukacji" Prowadzący: Konrad Wierzchowski, CEE Client Solution Education Lead oraz Marek Bartyzel, Product Specialist z Dell Technologies.

Edu Day Microsoft dla Edukacji we Wrocławiu
odbyły się 5 października

Zapraszamy już 5 października nauczycieli i dyrektorów z Dolnego Śląska do udziału w Microsoft EduDay, czyli edukacyjnym wydarzeniu stacjonarnym, w tym roku organizowanym przy patronacie Urzędu Miasta Wrocław. Patronat honorowy nad spotkaniem objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Edu Day Microsoft dla Edukacji w Rzeszowie
odbyły się 30 września

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla nauczycieli!

Konkurs „Jak technologia zmienia moją pracę?”

Serdecznie zachęcamy dyrektorów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „Jak technologia zmienia moją pracę?” zorganizowanym przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia.

Webinar w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

odbył się 22.06 godz. 19:00

Webinar "Czy da się uczyć lepiej? Wirtualna rzeczywistość w służbie nauki". Prowadzący: Bartosz Żuk, Regional Product Manager z HTC Poland

Webinar w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

odbył się 28.04 godz. 18:00

Webinar "Nowe technologie w służbie komunikacji. Jak budować i podtrzymywać relacje z uczniami w dobie pandemii?" Prowadzący: Dariusz Martynowicz, Nauczyciel Roku 2021

Webinar w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

odbyło się 25.01 godz. 15:00

Webinar „STEAM – Nauczanie poprzez doświadczanie”-prowadzi Dorota Czech-Czerniak, Zbigniew Karwasiński oraz Marcin Paks.

Webinar w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

odbyło się 10.12 godz. 16:00

Webinar„Rozwój kreatywności i kompetencji w edukacji online”-prowadzi Zyta Czechowska, Nauczyciel Roku 2019.

GALA NAUCZYCIEL ROKU 2021

odbyło się 12.10.2021

Podczas 19. Gali Nauczyciel Roku, która odbyła się 12 października na Zamku Królewskim w Warszawie zostały ogłoszone wyniki Konkursu Nauczyciel Roku, którego fundatorem głównym został Dell Technologies.

Dell Technologies i Intel PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

odbyło się 14.09.2021 godz.10:00

Obejrzyj film z wydarzenia w naszym poradniku edukacyjnym !