Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI
odbyło się 29.08 godz. 16:00

"Rozwiązania i wsparcie Dell dla Edukacji" Prowadzący: Konrad Wierzchowski, CEE Client Solution Education Lead oraz Marek Bartyzel, Product Specialist z Dell Technologies.

W pierwszej części wydarzenia, które odbyło się 29 sierpnia uczestnicy posłuchali o Dell Edu 360 – kompleksowym systemie rozwiązań dla edukacji. Oparty jest on na trzech filarach – bezpieczeństwie, wsparciu i trwałości oraz oferuje szereg działań oraz programów, które realizuje i wspiera. Jednym z omówionych projektów był AI for Youth, którego celem jest przekazywanie nauczycielom umiejętności i wiedzy z dziedziny sztucznej inteligencji oraz zainspirowanie, w jaki sposób technologia pozwala rozwiązywać problemy społeczne. Drugim poruszonym tematem był program Skills for Innovation – skierowany jest do nauczycieli chcących wprowadzić na swoich zajęciach elementy wykorzystujących technologię, rozwijające umiejętności przyszłości wśród uczniów.

Na drugą część spotkania zaplanowany był webinar, podczas którego prowadzący Marek Bartyzel, Product Specialist z Dell Technologies omówił i zaprezentował sprzęty przeznaczone dla sektora edukacji.

https://www.youtube.com/watch?v=0P0CxB09N0s

< Wróć do wszystkich wpisów