Dell Technologies kontynuuje współpracę z Mobilnymi Laboratoriami Przyszłości! 

Z przyjemnością ogłaszamy, że Dell Technologies kontynuuje współpracę z Mobilnymi Laboratoriami Przyszłości również w roku 2024! Dell Technologies jest kluczowym partnerem projektu od jego startu w 2022 roku, a warte podkreślenia jest to, że MLP stanowią jedną z największych rządowych inicjatyw edukacyjno-technologicznych w Polsce. 

Mobilne Laboratoria Przyszłości nieustannie wspierają szkoły w adaptacji do dynamicznego rozwoju nowych technologii. Od chwili rozpoczęcia projektu ekipy MLP dotarły już do imponującej liczby 2 590 szkół, obejmując wszystkie powiaty Polski. To zaowocowało przeprowadzeniem ponad 20 720 godzin warsztatów, które skorzystało łącznie 155 400 uczniów. 

Zaskakujące jest, że gdyby wszystkie warsztaty odbywały się jednocześnie w 16 miejscach, potrzebna byłaby ekipa edukatorów pracujących nieprzerwanie przez ponad 28 miesięcy! To imponujący wkład w rozwój edukacji technologicznej w Polsce. 

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Dell Technologies wspiera Mobilne Laboratoria Przyszłości, zapraszamy do przeczytania tego artykułu

Więcej o samym projekcie MLP możecie z kolei przeczytać tutaj

Zobacz też

Iwona Pietrzak-Płachta w wywiadzie dla „Przystanek: książka!”

Iwona Pietrzak-Płachta w wywiadzie dla „Przystanek: książka!”

Zobacz więcej
BETT 2024

BETT 2024

Zobacz więcej