Fabryka
Dell Technologies

Fabryka Dell Technologies w Łodzi działa od 2007 roku. Jest jedną z 10 lokalizacji produkcyjnych będących częścią firmy Dell Technologies na świecie.
Przez ostatnie 16 lat dostarczyła do klientów ponad 56 milionów systemów
(w tym komputerów stacjonarnych, serwerów i macierzy dyskowych).

Dell Products (Poland) Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Dzięki ich zaangażowaniu i wdrożonym projektom firma jest docenianym pracodawcą na polskim rynku.

Firma zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higienę pracy, docenione przez Państwową Inspekcję Pracy, która przyznała jej wyróżnienie w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2022”. Doceniono ją również za tworzenie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy oraz różne aspekty kultury organizacyjnej, warunków zatrudnienia, możliwości rozwoju pracowników i bezpieczeństwa pracy. Nagroda Przyjaznego Miejsca Pracy 2021 została przyznana przez Manpower Group, fabryka znalazła się w pierwszej dziesiątce spośród 1800 ocenianych firm. Magazyn CRN przyznał Dell Products 4 złote nagrody 
w 4 kategoriach: Dostawca roku, Dostawca rozwiązań Data Center, Channel Manager, Dostawca rozwiązania IT dla SMB.

Fabryka Dell Technologies w Łodzi została także laureatem Fabryki Przyszłości
w 7 kategoriach:

Zaawansowane Technologie Produkcyjne 
Kompleksowa inżynieria zorientowana na klienta 
Organizacja skupiona na człowieka 
Otwarta fabryka skoncentrowana na łańcuch wartości 
Fabryka Ekologiczna 
Inteligentna produkcja 
Fabryka Cyfrowa 

Zespół Dell Technologies w Łodzi jest laureatem konkursu Great Place to Work (Najlepsze Miejsce Pracy 2018 i 2020). Jest również Ambasadorem standardów etyki w biznesie. Firma prowadzi szeroko zakrojoną działalność ekologiczną:
sadzi i sprząta lasy, organizuje lokalne zbiórki elektrośmieci, edukuje społeczność. Odpady produkcyjne z procesu produkcji są w 100% poddawane recyklingowi. Jest też pierwszą fabryką Dell Technologies korzystającą z energii elektrycznej pochodzącej tylko z odnawialnych źródeł, potwierdzone przez certyfikat ISO 5001. Dodatkowo Program Dell Academy realizowany przez firmę umożliwia proaktywną współpracę z Uniwersytetem i Politechniką Łódzką.

Sprawdź, jak budujemy przyszłość edukacji

Odkryjcie miejsce, gdzie technologia spotyka się z edukacją, a innowacje kształtują przyszłość.
Fabryka Dell Technologies w Łodzi to nie tylko serce produkcji najnowocześniejszych rozwiązań IT, ale również dynamiczne centrum edukacyjne, które otwiera swoje drzwi dla nauczycieli i uczniów. Dołącz do nas i bądź częścią inspirującej podróży po świecie technologii i innowacji!

Dlaczego warto się zgłosić?

Oferujemy różne ścieżki zwiedzania oraz warsztaty, dostosowane do wieku i zainteresowań uczestników. Nasze sesje edukacyjne obejmują:

  • Warsztaty motywacyjne i inspiracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.  
  • Zajęcia Praktyczne i Warsztaty: Skorzystacie z możliwości praktycznego uczestnictwa w procesach produkcyjnych i innowacyjnych projektach.
  • Spotkania z Ekspertami: Porozmawiacie ze specjalistami i inżynierami Dell Technologies, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
  • Zwiedzanie Fabryki: Zobaczycie z bliska miejsce, gdzie tworzone są produkty Dell Technologies, od projektu po gotowy produkt.

Spotkania z ekspertami i dostęp do najnowszych technologii są świetną inspiracją dla młodych ludzi, by eksplorować naukę, otwierając przed nimi nowe możliwości kariery w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej.

Jeśli Twoja szkoła jest zainteresowana, uzupełnij poniższy formularz. A my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!