E-urząd – rozwiązanie przyszłości

Sprawna obsługa formalności wymaga także odpowiedniego zaplecza technicznego po stronie urzędów, które muszą być gotowe do pracy online.

Urzędnicy i funkcjonariusze publiczni do swojej pracy wykorzystują laptopy, komputery PC, a także urządzenia zewnętrzne, m.in. drukarki, skanery, sprzęt do wideokonferencji. Dzięki wdrożeniu nowych technologii ich praca może być jeszcze bardziej efektywna i przede wszystkim bardziej przyjazna dla obywateli.

Z produktami i rozwiązaniami Dell złożenie wniosków i ich obsługa nigdy nie była tak łatwa. Przesłane dokumenty urzędnik będzie mógł szybko procedować, bez zbędnego drukowania i marnowania papieru. Wszystko zrobi online. Dzięki temu decyzje będą wydawane szybciej i będą mogły być przesyłane bezpośrednio na skrzynkę obywatela lub jego profil zaufany.

Dodatkowo digitalizacja dokumentów pozwala na równoczesną i sprawną pracę wielu osób czy zespołów projektowych nad wnioskami.

Dzięki rozwiązaniom Dell załatwienie formalności jest nie tylko szybsze, ale przede wszystkim bezpieczne. Wdrożone zabezpieczenia gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich danych przetwarzanych w czasie procesów.

Wybierając urządzenia Dell masz gwarancję bezpieczeństwa i wydajności, która pozwoli na osiąganie jeszcze większej wydajności pracy i zadowolenia obywateli oraz urzędników.

Zobacz też

Video Dell EDU: Rozwiązania Dell Technologies dla edukacji

Video Dell EDU: Rozwiązania Dell Technologies dla edukacji

Zobacz więcej
Zdalna nauka może być przyjemna i bezpieczna

Zdalna nauka może być przyjemna i bezpieczna

Zobacz więcej