Edukacja przyszłości, to edukacja oparta na technologii

Nowoczesne nauczanie oparte jest o rozwiązania technologiczne. Wydajne i lekkie laptopy dla nauczycieli, multimedialne tablice, wielofunkcyjne urządzenia do druku, skanowania i prowadzenia tele-lekcji. Interaktywne monitory, które już niebawem zastąpią klasyczne tablice lekcyjne są doskonałym narzędziem do pracy i zabawy, bo w końcu najlepiej zrozumieć świat bawiąc się!

Edukacja przyszłości to edukacja ludzi mobilnych. Nieważne, gdzie będziesz musiał przemieścić się tego dnia – z budynku do budynku, z klasy do klasy, czy ze szkoły do domu. Zawsze będziesz mógł pracować – skąd tylko zechcesz!

Dzięki szerokiej ofercie rozwiązać Dell dla szkół i instytucji łatwo przystosujesz siebie i swoją szkołę do zmieniających się potrzeb.

Wybierz laptopa skrojonego pod Twoje potrzeby, następnie dobierz do niego niezbędne akcesoria – słuchawki, kamerę, klawiaturę i monitor i zacznij prowadzić lekcje. Dziel się swoją wiedzą wykorzystując interaktywne ekrany, tablice multimedialne lub projektory. Zapomnij o przeglądaniu stosu papierów – ciesz się komfortem i wygodą pracy. Nie martw się o bezpieczeństwo danych – my o nie zadbamy.

Zapewniając uczniom dostęp do zaawansowanych technologii zachęcasz ich do angażowania się w rozwiązywanie problemów, a także pozwalasz na zdobywanie autentycznych doświadczeń.

Dell obsługuje ponad 400 000 klas i 14 000 szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie. W naszej ofercie znajduje się wiele kompleksowych rozwiązań dla edukacji, m.in. urządzenia końcowe, usługi, wsparcie i akcesoria. Dzięki rygorystycznym testom wiemy, że nasze sprzęty sprostają wyzwaniom pracy z dziećmi a wybór systemów operacyjnych umożliwia najlepsze dostosowanie do potrzeb.

Zobacz też

Zdalna nauka może być przyjemna i bezpieczna

Zdalna nauka może być przyjemna i bezpieczna

Zobacz więcej
Edu Day Microsoft dla Edukacji we Wrocławiu

Edu Day Microsoft dla Edukacji we Wrocławiu

Zobacz więcej