GALA NAUCZYCIEL ROKU 2021

odbyło się 12.10.2021

Podczas 19. Gali Nauczyciel Roku, która odbyła się 12 października na Zamku Królewskim w Warszawie zostały ogłoszone wyniki Konkursu Nauczyciel Roku, którego fundatorem głównym został Dell Technologies.

 

Tytuł Nauczyciela Roku 2021 otrzymał Dariusz Martynowicz, nauczyciel języka polskiego w Małopolskiej Szkole Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach. Ponadto równorzędnie wyróżniono Joannę Świercz, nauczycielkę matematyki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 im. UNICEF w Opolu oraz Joannę Waszkowską, nauczycielkę języka polskiego z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater w Sosnowcu.

 

Na wydarzeniu naszą firmę reprezentował Konrad Wierzchowski, Field Marketing Manager w Dell Technologies, który na co dzień współpracuje z nauczycielami i szkołami w całej Polsce. Wsparcie sektora edukacji jest dla nas niezwykle ważnym osiągnięciem. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy liderem na rynku edukacyjnym zapewniając sprzęt i usługi uczniom oraz kadrze nauczycielskiej.

 

W ramach naszego projektu Dell Edu 360 zależy nam, żeby realizować kolejne kroki oraz działania i na jeszcze większą skalę oferować nasze rozwiązania dla sektora edukacji.

 

Transmisja Gali Nauczyciela Roku 2021 dostępna jest pod tym linkiem

https://www.facebook.com/GlosNauczycielski/videos/582592489552654

 

< Wróć do wszystkich wpisów