Podcast DELL EDU 360: Dialog w cyfrowym świecie

Iwona Brzózka-Złotnicka jest współzałożycielką i prezeską Zarządu Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog, w ramach którego realizuje projekty dotyczące edukacji cyfrowej. Jest ekspertką edukacyjną, trenerką, autorką materiałów edukacyjnych, także specjalizuje się w edukacji  wykorzystywania nowych technologii w procesie nauczania i uczenia się. Z wykształcenia polonistka, bibliotekarka i animatorka kultury.
 
Popularyzatorka nauki programowania w Polsce, ambasadorka europejskiej akcji Code Week.  Przez 8 lat pracowała w szkole jako nauczycielka języka polskiego. Współpracuje z wieloma organizacjami zajmującymi się edukacją w Polsce, a także z podmiotami publicznymi – m.in. z NASK, Cyfryzacja.gov i Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Czterokrotnie znalazła się wśród laureatów Listy 100 Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. W Stowarzyszeniu prowadzi również dwie szkoły – Szkołę Podstawową i Liceum Ogólnokształcące DobraTu i Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Cyfrowy Dialog.
 
W podcaście posłuchacie między innym o tym, jak powstało Stowarzyszenie, o funkcjonowaniu w cyfrowym świecie, o nowych technologiach oraz o tym, w jaki sposób rozpocząć naukę programowania.
 
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Lg7SLtitTdI

Zobacz też

Podcast DELL EDU 360: Ludzie, edukacja i technologia

Podcast DELL EDU 360: Ludzie, edukacja i technologia

Zobacz więcej
Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Wydarzenie w ramach cyklu PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI

Zobacz więcej