Wydarzenie: „Technologia i Edukacja” już 22 listopada — zarejestruj się!

Zapraszamy na wydarzenie „Technologia i Edukacja”, które odbędzie się 22 listopada 2023 r. w Showroomie Statim Integrator w Warszawie. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, wspierających proces edukacyjny, na każdym szczeblu szkolnictwa. 

W trakcie spotkania będziemy mieli przyjemność przedstawić nasz program EDU 360. Głównym zagadnieniem, które poruszymy, jest perspektywa rynku pracy nauczycieli, oparta na wykorzystaniu sztucznej inteligencji.  

  • Czy AI może rzeczywiście wspomagać kadrę edukacyjną?  
  • Jakie korzyści przynosi zastosowanie nowoczesnych technologii w edukacji? 

Ponadto, podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania, takie jak monitory interaktywne, BenQ, które podnoszą efektywność nauczania. A to nie koniec! Zaprezentowane będą również cyfrowe gazetki informacyjne oraz projektory SMART z wbudowanym systemem operacyjnym. To wszystko po to, aby uczynić proces nauczania jeszcze bardziej skutecznym, ale też fascynującym. 

Dodatkowo, zostanie zaprezentowana najnowsze portfolio notebooków od Dell Technologies, takie jak Dell Latitude, Vostro i Chromebook. Przedstawienie tej nowoczesnej serii notebooków z pewnością zwróci uwagę na innowacyjne podejście do technologii w edukacji. 

📍Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13.00 – 16.00 w Showroomie Statim Integrator, ul. Opalińska 5/7, Warszawa.  

Zostało jeszcze kilka miejsc, dlatego zarejestruj się już dziś. 

👋Do zobaczenia 22 listopada! 

Zobacz też

18. Konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej

18. Konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej

Zobacz więcej
Webinar: AI nie tylko dla informatyków

Webinar: AI nie tylko dla informatyków

Zobacz więcej