EDU 360 – klucz do nowoczesnej edukacji. Poznaj innowacyjny program oferowany przez Dell Technologies 

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie technologia odgrywa kluczową rolę, istnieje potrzeba dostarczania nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych. Program EDU 360 to kompleksowe podejście do wspierania nauczycieli i uczniów w zakresie nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji oraz innowacyjnych metod nauczania.  

Nasz program opiera się na trzech filarach: bezpieczeństwo, wsparcie i trwałość.  

Bezpieczeństwo 

Kładziemy nacisk na zapewnienie bezpiecznego środowiska edukacyjnego. Współpracując z liderami na rynku oraz dostawcami technologii, gwarantujemy, że zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań w bezpieczny sposób. 

Wsparcie 

Jednym z głównych celów programu jest wspieranie nauczycieli. Oferujemy kursy, szkolenia oraz bezpłatne programy, które pozwalają nauczycielom poszerzyć swoją wiedzę z obszaru sztucznej inteligencji i skutecznie wprowadzić nowoczesne technologie do swoich zajęć. Programy te pomagają również uczniom, bo dzięki nim mogą rozwijać kreatywne myślenie i kompetencje przyszłości. 

Trwałość 

EDU 360 opiera się na partnerskich inicjatywach, takich jak programy Intela. AI for Youth i Skills for Innovation to światowe inicjatywy skierowane do nauczycieli i uczniów, mające na celu przygotowanie młodzieży na nadchodzącą erę sztucznej inteligencji. 

EDU 360 to z jednej strony inicjatywy, które podejmujemy w ramach naszej platformy, a z drugiej wiele innych działań, które niosą ze sobą pozytywne efekty i mają bezpośredni wpływ na polską edukację.  

Udział w Eventach 

Aktywnie uczestniczymy w eventach lokalnych i ogólnopolskich, dostarczając dyrektorom, nauczycielom i edukatorom wiedzy na temat nowoczesnych technologii edukacyjnych oraz rozwiązań oferowanych przez Dell Technologies i naszych partnerów. 

Multimedialna platforma 

EDU 360 to nie tylko program, ale także platforma, na której dostępne są podcasty prowadzone przez Konrada Wierzchowskiego, eksperta w dziedzinie edukacji w Dell Technologies. Na platformie można znaleźć również webinary dla nauczycieli. 

Baza Wiedzy 

Do dyspozycji każdego, komu zależy na jeszcze lepszej edukacji, oddajemy bogatą bazę wiedzy, zawierającą ciekawe materiały edukacyjne oraz programy szkoleniowe dla nauczycieli. To źródło informacji i inspiracji dostępne dla każdego zainteresowanego edukacją. 

Współpraca z Ambasadorami i Partnerami

Ambasadorowie programu, tacy jak Zyta Czechowska, Marek Grzywna, czy Iwona Pietrzak-Płachta, to jedni z najlepszych ekspertów w dziedzinie edukacji. Ich zaangażowanie w program potwierdza jego wartość i skuteczność. Program EDU 360 nie byłby taki sam, gdyby nie współpraca z partnerami takimi, jak Dell Technologies, Intel, Microsoft, Google for Education czy Vive. Są to liderzy rynku technologicznego, ale też edukacyjnego w Polsce, dzięki którym wspólnie możemy ten rynek zmieniać i przystosowywać do nowych wyzwań, które przynosi postęp technologiczny. Duży wpływ na rozwój projektu mają również nasi partnerzy strategiczni, do których między innymi należy Aktin, CCT Poland, Moje Bambino, PRODATA czy Statim Integrator. To dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu możemy wspólnie tworzyć program EDU 360, realizować razem projekty i uczestniczyć w konferencjach. Co więcej, oferują oni nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla edukacji np. Aktin ma w swojej ofercie wirtualne laboratorium Class VR, czy robota Fable, uczącego programowania.

Razem docieramy do szerokiego grona nauczycieli, uczniów i szkół — razem kształtujemy rynek edukacji!

EDU 360 to nie tylko zbiór rozwiązań edukacyjnych, ale prawdziwy hub wiedzy dla nauczycieli i uczniów. W ramach naszego programu nie tylko wprowadzamy nowoczesne technologie do szkół, ale także kształtujemy przyszłość edukacji, ucząc młodych ludzi korzystania z potencjału sztucznej inteligencji. To innowacyjne podejście do edukacji, które stawia nauczycieli i uczniów w centrum transformacji cyfrowej.  

Odkryj z nami nowe możliwości edukacyjne! 

Zobacz też

Dlaczego Windows 11 jest dobry dla szkół?  

Dlaczego Windows 11 jest dobry dla szkół?  

Zobacz więcej
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zobacz więcej