Innowacyjne Rozwiązania dla Edukacji na Dell Technologies Forum w Warszawie

Dell Technologies Forum to coroczne wydarzenie, które przyciąga najważniejsze postaci z branży IT, oferując uczestnikom wyjątkową okazję do poszerzenia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach Dell Technologies oraz Partnerów firmy.  

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 2300 osób, a do tego każdy odwiedzający miał możliwość uczestniczenia w prelekcjach ponad 100 ekspertów. Expo XXI, przekształcone w innowacyjne miasto przyszłości na 6000 m2, było miejscem pełnym inspiracji i możliwości testowania nowoczesnych technologii. W 27 strefach partnerskich w strefie Expo, uczestnicy mieli szansę wziąć udział w ciekawych dyskusjach, nawiązywać nowe relacje biznesowe oraz delektować się aromatyczną kawą. 

Jednym z wyróżniających się stanowisk w przestrzeni Expo na Dell Technologies Forum było stoisko Edu360, które z powodzeniem łączyło świat nowoczesnych technologii z potrzebami edukacji. Stoisko przypominało szkolną klasę, wyposażoną w innowacyjne rozwiązania Dell Technologies, głównie mobilne komputery idealne do nauki. Nie zabrakło również rozwiązań naszych partnerów – Aktin, ProData czy Moje Bambino, z którymi razem współtworzymy rynek nowoczesnej edukacji.  

Na miejscu można było spotkać również przedstawicieli firm, które skutecznie wdrażają rozwiązania Dell w placówkach edukacyjnych. Ponadto, uczestnicy mieli okazję porozmawiać z ambasadorami projektu, w tym Zytą Czechowską oraz Konradem Wierzchowskim z firmy Dell, znanego doskonale m.in. z webinarów oraz podcastów na naszej platformie. 
 
Dell Technologies Forum to nie tylko wydarzenie branżowe, ale także platforma, która umożliwia budowanie mostów między światem biznesu a potrzebami wdrażania innowacji oraz edukacji – stoisko Edu360 doskonale odzwierciedlało tę ideę. 

Zobacz też

Gala Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@ – znamy nazwiska zwycięzców 

Gala Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@ – znamy nazwiska zwycięzców 

Zobacz więcej
Webinar: “Jak nie zgubić dziecka w sieci.”

Webinar: “Jak nie zgubić dziecka w sieci.”

Zobacz więcej