Gala Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@ – znamy nazwiska zwycięzców 

Przed nami finałowy etap tegorocznego plebiscytu Nauczyciel Roku 2023 oraz Nauczyciel Jutr@! Ostateczne wyniki i uroczyste wręczenie zaszczytnych tytułów odbyło się podczas Gali, zaplanowanej na 10 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie. To wydarzenie, które skupia uwagę na wybitnych osiągnięciach i zaangażowaniu nauczycieli w dziedzinie edukacji. 

Do finału konkursu zakwalifikowało się trzynastu wyjątkowych nauczycieli, ale tytuł Nauczyciela Roku 2023 otrzymał Radosław Potrac ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. w Warszawie. Słowa uznania należą się również Anicie Mańdok z Polskiej Szkoły we Freiburgu oraz Marcie Szymczyk ze Społecznej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Oświatowego „Edukacja” w Łodzi, które zostały honorowane Wyróżnieniami. O tytuł Nauczyciel Jutr@ 2023 powalczyło z kolei 6 nominowanych, a jedna z tych osób otrzymała Nagrodę Specjalną.  

Gratulujemy Aleksandrze Janickiej z Przedszkola Publicznego im. Misia Uszatka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Strzyżowicach, która zdobyłam tytuł Nauczyciel Jutr@ 2023. Nagrodę Specjalną zdobył natomiast Artur Tutka z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. 

Po raz kolejny już konkurs może poszczycić się niezwykłą konkurencją oraz zebraniem najlepszych nauczycieli w kraju, rywalizujących o miano najlepszego nauczyciela w Polsce. Ponownie też swoją obecność na wydarzeniu zaznaczy firma Dell Technologies, wspierając rozwój edukacji i doceniając nieocenioną rolę nauczycieli. 

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w Gali Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@. Przesyłamy gratulacje zwycięzcom i wszystkim nominowanym! 

Pełną listę finalistów można znaleźć tutaj

Zobacz też

Innowacyjne spotkanie edukacyjne w Fabryce Dell Technologies w Łodzi 

Innowacyjne spotkanie edukacyjne w Fabryce Dell Technologies w Łodzi 

Zobacz więcej
Innowacyjne Rozwiązania dla Edukacji na Dell Technologies Forum w Warszawie

Innowacyjne Rozwiązania dla Edukacji na Dell Technologies Forum w Warszawie

Zobacz więcej