Innowacyjne spotkanie edukacyjne w Fabryce Dell Technologies w Łodzi 

W miniony piątek w fabryce Dell Technologies w Łodzi odbyło się wyjątkowe wydarzenie,  zorganizowane przez Fundację Digital University. Spotkanie było skierowane przede wszystkim do nauczycieli, łącząc edukację i technologie.  

Zaproszeni goście mieli okazję do zwiedzania fabryki Dell aby z bliska przekonać się, jak innowacyjne rozwiązania kształtują oblicze naszego świata. Niezwykle fascynujący był również wykład Gabrieli Wypych, prezentujący jak działa fabryka oraz w jaki sposób nowoczesne technologie wspierają procesy produkcyjne.  

Dodatkowo, w trakcie wydarzenia, Prezeska Fundacji Digital University, Ela Wojciechowska, wręczyła Certyfikaty Nauczyciela Przyszłości dla tych, którzy jako pierwsi ukończyli kursy w ramach ogólnopolskich programów edukacyjnych Be.Net i Be.Eco. 

Dla zainteresowanych odbyły się także warsztaty rozwojowe, prowadzone przez certyfikowanego trenera i koordynatora programów Fundacji, Pawła Przedpełskiego z FDU. Z kolei Konrad Wierzchowski, koordynator projektów edukacyjnych w Dell Technologies, poprowadził spotkanie online na temat naszego projektu oraz nowoczesnych podejść do rozwoju i cyfryzacji polskiego sektora edukacujnego.  

Spotkanie w Łodzi stanowi jednoznaczny dowód na to, że edukacja to nie tylko proces przekazywania wiedzy, lecz także podróż w świat nowych możliwości, które proponuje zarówno projekt Edu360 jak i Fundacji Digital University, skupiając się na kształtowaniu kompetencji przyszłości m.in. poprzez prowadzenie programów edukacyjnych dla szkół. 

Zobacz też

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz edukatorom w tym szczególnym dniu, Dniu Edukacji Narodowej! 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz edukatorom w tym szczególnym dniu, Dniu Edukacji Narodowej! 

Zobacz więcej
Gala Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@ – znamy nazwiska zwycięzców 

Gala Nauczyciel Roku 2023 i Nauczyciel Jutr@ – znamy nazwiska zwycięzców 

Zobacz więcej