Konferencja „EduChannel Chromebook Enterprise Network”

W środę, 21 lutego 2024 odbyło się spotkanie dla partnerów firmy KOMSA Poland Westcoast Group. Wydarzenie pod hasłem „EduChannel Chromebook EnterpriseNetwork” stanowiło okazję do omówienia kluczowych aspektów cyfryzacji edukacji w Polsce.

Przedstawicielem Dell Technologies był Konrad Wierzchowski, który podczas wydarzenia opowiadał nie tylko o możliwościach dostępnych w ofercie Chromebooków, ale także o programie EDU 360 oraz współpracy z Google for Education. Rozwiązania oferowane przez Dell Technologies obejmują nie tylko dostarczanie najwyższej jakości sprzętu, ale także dostęp do specjalnych narzędzi edukacyjnych, szkoleń dla nauczycieli oraz różnego rodzaju wsparcie techniczne.

Wagę programu Dell Technologies EDU 360 docenił także CEO firmy KOMSA Poland Westcoast Group, Dominik Kaczmarek – zwrócił uwagę na potencjalne korzyści i możliwości, jakie program może przynieść polskim szkołom i placówkom edukacyjnym.
Podczas wydarzenia Dell Technologies miało swoje stoisko, na którym uczestnicy mogli zobaczyć i wypróbować omawiane Chromebooki czy porozmawiać o szerokim wachlarzu rozwiązań dla edukacji, jakie oferuje marka.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z Konradem Wierzchowskim.

Zobacz też

Jak sztuczna inteligencja może wspierać edukację?

Jak sztuczna inteligencja może wspierać edukację?

Zobacz więcej
XV edycja Konferencji Lepsza Edukacja już za nami! 

XV edycja Konferencji Lepsza Edukacja już za nami! 

Zobacz więcej