Kongres Edukatorów druku 3D w Lublinie

Zachęcamy do udziału w Kongresie w dniach 12-14 czerwca, popularyzującym wiedzę w zakresie modelowania i druku 3D. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli poszerzyć wiedzę o materiałach do druku, zastosowaniach druku w różnych branżach (od przemysłu, przez medycynę, po usługi) oraz kierunkach rozwoju technologii druku 3D.

KE3D będzie też okazją do zapoznania się z rozwiązaniami stosowanymi lub rekomendowanymi przez dydaktyków i metodyków przedmiotowych w zakresie wykorzystania druku 3D w nauczaniu. Kongres stwarza uczestnikom możliwość nie tylko przyjrzenia się wdrożonym rozwiązaniom, ale również prezentacji własnych pomysłów i ich realizacji. Będzie też doskonałą okazją do nawiązania kontaktu z innymi edukatorami korzystającymi z druku 3D oraz spotkania przedstawicieli środowiska eksperckiego.

W trakcie wydarzenia zachęcamy do uczestnictwa w wystąpieniach Konrada Wierzchowskiego, który opowie między innymi o programie Intel® Skills for Innovation, a także weźmie udział w panelu dyskusyjnym o tym, jak druk 3D zmienia oblicze nauki i edukacji wraz z Bożeną Zgardzińską, Marczello Georgiewem, Wawrzynicem Kaszubem oraz Ryszardem Naskręckim.

Zapraszam oczywiście do spotkania nami oraz z ekspertami z firm AB S.A. oraz Microsoft na strefie EDU 360!

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Zobacz też

Sztuczna inteligencja w biznesie

Sztuczna inteligencja w biznesie

Zobacz więcej
PODCAST EDU 360: O cyfryzacji bibliotek i ich roli w nauce krytycznego myślenia

PODCAST EDU 360: O cyfryzacji bibliotek i ich roli w nauce krytycznego myślenia

Zobacz więcej