Podsumowanie Future Skills Forum

Dell Technologies po raz kolejny został partnerem Future Skills Forum, organizowanego przez firmę Intel w Gdańsku.

Podczas tego dwudniowego wydarzenia, które odbyło się pod koniec listopada, uczestnicy mogli wysłuchać paneli dyskusyjnych poświęconych między innymi inwestycjom w edukację cyfrową czy wykorzystywaniu technologii w nauczaniu. Istotnym punktem rozmów były również wyzwania związane z podnoszeniem kompetencji nauczycieli oraz dostosowywanie programów nauczania do wymogów dzisiejszego, a także przyszłego rynku pracy.

W agendzie konferencji znalazł się keynote Wiesława Gorzelaka, Dyrektora Fabryki Dell Technologies w Łodzi, który opowiedział o najnowszych innowacjach w transformacji ekologicznej, z przykładami rozwiązań wykorzystywanych między innymi w fabryce Dell Technologies w Łodzi. Następnie Wiesław Gorzelak wraz z Magdaleną Janus, wzięli udział w debacie dotyczącej europejskiego łańcucha dostaw półprzewodników oraz sprzętu, a także rozmawiali o istotnych zmianach związanych z pozycją kobiet w branży IT. 

Ponadto w panelach dyskusyjnych udział wzięli również Aneta Kruk-Biskup i Konrad Wierzchowski, dzieląc się swoją wiedzą i spostrzeżeniami m.in. na temat wykorzystania sztucznej inteligencji przez nauczycieli w codziennej pracy, a także możliwości, jakie oferuje program Skills for Innovation.

Uczestnicy mogli także porozmawiać z ekspertami na strefie Dell Technologies na temat naszej oferty produktowej, przetestować sprzęt i dowiedzieć się, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Dodatkowo za kulisami konferencji Konrad Wierzchowski rozmawiał z Krzysztofem Nakoniecznym z portalu Business Insider o rozwoju edukacji w Polsce oraz o wdrażaniu technologii w tym sektorze.

Wywiad dostępny jest pod tym linkiem: https://businessinsider.com.pl/biznes/technologie-w-edukacji/2zjpdsm

Zobacz też

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zobacz więcej
Webinar „Skills for Innovation – poznaj świat nieskończonych możliwości!”

Webinar „Skills for Innovation – poznaj świat nieskończonych możliwości!”

Zobacz więcej